Hınıs / Erzurum

Grid Liste

 1. 26,00 ₺
  Hınıs çalı fasulyesi
 2. 88,00 ₺
  Şekersiz petek çiçek balı sitemizde bulunan şekersiz petek balın bir varyantı olup daha küçük porsiyonda gönderim ve satış için sunulmuştur. Doğu Anadolu Bölgesin de Erzurum un yüksek rakımlı Hınıs , Karaçoban ilçelerinin şekersiz petek balıdır. Kış aylarında balla beslenen arılar yaz aylarında zengin bitki örtüsüyle katkısız, şekersiz bal yapımını yaklaşık 6 ay gibi bir sürede tamamlayarak, bu eşsiz doğal lezzeti size sunmamızı sağlamaktadırlar. Şekersiz petek balımız yüksek enerji veren, bağışıklık sistemini güçlendiren, şifalı, lezzetli muhteşem bir besindir. Kars Bakkaliyesi olarak 1947 den beri arıcılık ve bal satışı yapmakta olduğumuzu ve siz değerli müşterilerimize bir günlük değil yıllardır güvenle ve artarak bu ürünleri sunmakta olduğumuzu lütfen unutmayınız. Ayrıca ballarımızda Erzurum Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce aylık rutin olarak numune alınıp incelenmektedir. Bu nedenle Erzurum Kars Bakkaliyesi nden aldığınız balları güvenle, huzurla, sağlıkla tüketebilirsiniz.
 3. 80,00 ₺
  Şekersiz petek çerçeve çiçek balı Erzurum un bildiğimiz geleneksel yollarla yapılan şekersiz hakiki, yüksek rakımda üretilen petek balıdır. Geleneksel yöntem daha önceden boş bal çıtalarına yerleştirilen lis (mum) üzerine arıların bal yapması işlemidir. En yaygın yapılan arıcılık ve en çok ürettirilen petek bal şeklidir. Kovan içine koyulan lis haricinde hiç bir müdahale yapılmadan ballar yaklaşık 5 ayla 6 ay arsında tamamlanarak sofralarınıza gelmektedir. Önemli olan rakım, bitki örtüsü, katkısız bal üretimidir. Şekersiz Petek Çerçeve bal ımız güvenle yiyebileceğiniz şekersiz ve katkısız bir baldır.
 4. 140,00 ₺
  Karakovan kestane kavak gürgen vb ağaçların içleri boşaltılarak hazırlanan kovan şeklidir.Kara-kovan petel bal, bu kovanlardan çıkan karakovan petek (dalak) lere denir. Zengin bitki örtüsün de arılar katkısız bir şekilde tabiri caizse kendi kafalarına göre yaptıkları baldır Karakovan.Çok önemli bir lezzet,besin, şifa ve koruyucu özelliği vardır. Kendi kovanlarımızdan elde ettiğimiz bu bal kış aylarında arılara bal yedirilerek tamamen şekersiz bal üretimi zincirini tamamlamamızı sağlamaktadır.. Bunun yanı sıra bölge kırsaldır ve diken, geven, kekik bitkilerinin etkisi altındadır. Protein ve Enzim deposu olan Karakovan büyük bir antitoksidandır. Bilimsel olarak da açıklanan bir çok hastalığa çare ve şifa olan bal doğru tüketilmeli ve gerçek üreticiden alınmalıdır.Kars Bakkaliyesi Karakovan Petek bal 90 -110 gramında yaklaşık 325-350 kalori içermekle beraber kalsiyum,demir,potsyum, magnezyum ve B vitaminleri gibi daha bir çok vitamini içinde barındırmaktadır.Yaklaşık 6 ay içinde karanlık kovanlarda üretilir. Arıların bölgemizde 1001 çiçek li bitkili olan Hınıs ilçemizde 2000 le 3000 rakımlı dağlarına milyonlarca kez gidip gelmesiyle ortaya çıkan çok kaliteli bir karakovan balıdır. lezzet ve şifa kaynağıdır. Önemli!!! 1yaşından küçük çoçuklara yedirilmemelidir. Kars Bakkaliyesi olarak 1947 den beri arıcılık ve bal satışı yapmakta olduğumuzu ve siz değerli müşterilerimize bir günlük değil yıllardır güvenle ve artarak bu ürünleri sunmakta olduğumuzu lütfen unutmayınız. Ayrıca ballarımızda Erzurum Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce aylık rutin olarak numune alınıp incelenmektedir. Bu nedenle Erzurum Kars Bakkaliyesi nden aldığınız balları güvenle, huzurla, sağlıkla tüketebilirsiniz.
 5. 120,00 ₺
  Doğal mum (Karakovan) şekersiz petek çiçek balı Erzurum yöresine ait olup yüksek dağ ve zengin bitki örtüsü faktörleriyle üretilmektedir. Karaçoban, Karayazı, Hınıs ilçelerimizin yüksek rakımlı dağlarında Doğu Anadolu ve Erzurum a has bitkileriyle bu bitkilerin özleriyle harmanlanarak lezzetine ve lezzet, aromasına aroma katarak zevkle tüketeceğiniz bir ürün olarak Erzurum Kars Bakkaliyesin de yerini almıştır. Kars Bakkaliyesi olarak 1947 den beri arıcılık ve bal satışı yapmakta olduğumuzu ve siz değerli müşterilerimize bir günlük değil yıllardır güvenle ve artarak bu ürünleri sunmakta olduğumuzu lütfen unutmayınız. Ayrıca ballarımızda Erzurum Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce aylık rutin olarak numune alınıp incelenmektedir. Bu nedenle Erzurum Kars Bakkaliyesi nden aldığınız balları güvenle, huzurla, sağlıkla tüketebilirsiniz.
 6. 140,00 ₺
  Doğal mum (Karakovan) şekersiz petek çiçek balı Karakovan kestane, kavak, gürgen vb ağaçların içleri boşaltılarak hazırlanan kovan şeklidir.Kara-kovan petel bal, bu kovanlardan çıkan karakovan petek (dalak) lere denir. Zengin bitki örtüsün de arılar katkısız bir şekilde tabiri caizse kendi kafalarına göre yaptıkları baldır Karakovan. Çok önemli bir lezzet,besin, şifa ve koruyucu özelliği vardır. Kendi kovanlarımızdan elde ettiğimiz bu bal kış aylarında arılara bal yedirilerek tamamen şekersiz bal üretimi zincirini tamamlamamızı sağlamaktadır.. Bunun yanı sıra bölge kırsaldır ve diken, geven, kekik bitkilerinin etkisi altındadır. Protein ve Enzim deposu olan Karakovan büyük bir antitoksidandır. Bilimsel olarak da açıklanan bir çok hastalığa çare ve şifa olan bal doğru tüketilmeli ve gerçek üreticiden alınmalıdır. Kars Bakkaliyesi Karakovan Petek bal 90 -110 gramında yaklaşık 325-350 kalori içermekle beraber kalsiyum, demir, potasyum, magnezyum ve B vitaminleri gibi daha bir çok vitamini içinde barındırmaktadır. Yaklaşık 6 ay içinde karanlık kovanlarda üretilir. Arıların bölgemizde 1001 çiçekli bitkili olan Hınıs ilçemizde 2000 le 3000 rakımlı dağlarına milyonlarca kez gidip gelmesiyle ortaya çıkan çok kaliteli bir Kara kovan balıdır. lezzet ve şifa kaynağıdır. Kara veya siyah denilmesi balın rengiyle alakalı değildir. Kovanın yapılış ve üretimde ki iç ortam rengidir. Sarı, koyu sarı,açık sarı,kahverengi ve koyu kahverengi renklerde olabilir. Önemli!!! 1yaşından küçük çoçuklara yedirilmemelidir. Kars Bakkaliyesi Erzurum Karakovan bal yuvarlak tabaklara koyularak gönderim sağlanmakta ve Ülkemizin her yerine kargo yapılmaktadır.
 7. 85,00 ₺
  Doğal mum (Karakovan) şekersiz petek çiçek balı
 8. 82,00 ₺
  Karakovan kestane, kavak ,gürgen vb ağaçların içleri boşaltılarak hazırlanan kovan şeklidir. Kara - kovan süzme bal, bu kovanlardan çıkan karakovan petek (dalak) lerin sağılmasıyla meydana gelir. Zengin bitki örtüsün de arılar katkısız bir şekilde tabiri caizse kendi kafalarına göre yaptıkları baldır Karakovan. Çok önemli bir lezzet, besin, şifa ve koruyucu özelliği vardır. Kendi kovanlarımızdan elde ettiğimiz bu bal kış aylarında arılara bal yedirilerek tamamen şekersiz bal üretimi zincirini tamamlamamızı sağlamaktadır.. Bunun yanı sıra bölge kırsaldır ve diken, geven, kekik bitkilerinin etkisi altındadır. Protein ve Enzim deposu olan Karakovan büyük bir antitoksidandır. Bilimsel olarak da açıklanan bir çok hastalığa çare ve şifa olan bal doğru tüketilmeli ve gerçek üreticiden alınmalıdır. Karakovan bal 90 -110 gramında yaklaşık 325-350 kalori içermekle beraber kalsiyum, demir, potasyum, magnezyum ve B vitaminleri gibi daha bir çok vitamini içinde barındırmaktadır. Bununla birlikte yüksek performans ve yüksek enerji veren bal bir çok karışımda kullanılarak çeşitli macunların da birleşeni olmuştur. Kars Bakkaliyesi olarak 1947 den beri arıcılık ve bal satışı yapmakta olduğumuzu ve siz değerli müşterilerimize bir günlük değil yıllardır güvenle ve artarak bu ürünleri sunmakta olduğumuzu lütfen unutmayınız. Ayrıca ballarımızda Erzurum Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce aylık rutin olarak numune alınıp incelenmektedir. Bu nedenle Erzurum Kars Bakkaliyesi nden aldığınız balları güvenle, huzurla, sağlıkla tüketebilirsiniz.

Grid Liste