Paket Taze Kaşar

₺240,00 / kg

Erzurum Kars Bakkaliyesi Tam yağlı taze kaşar , vakumlu, kahvaltılık veya tost peyniri olarak ta bilinmektedir. Birçok alanda kullanılmakla beraber Mıhlama, tost, pide, pizza ve rendeleyerek yemek ve çorbalarda, fırın hamur işlerinde kullanılan bu enfes lezzet Erzurum ve Doğu Anadolu bölgesinin yüksek rakımlı dağlarında otlatılan hayvanların sütlerinden elde edilen Erzurum Kars Bakkaliyesi Vakumlu Paket Taze Kaşarı çok lezzetli olmakla beraber ailece aşina olacağınız sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz bir peynir türüdür. Erzurum Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğünce aylık analizleri yapılan hiç bir katkı maddesi içermeyen saf ve doğal Erzurum Kars Bakkaliyesi Taze vakumlu Kaşarı nı rahatlıkla sipariş verip ailece tüketebilirsiniz. İçerdiği doğal kalsiyum gerek çocuklarınızın kemik gelişiminde gerekse belli bir yaş üstü kemik erimesinde doğal fayda sağlamaktadır.

 

Not: Bir paket ürünün ağırlığı 1.000 gramdır.

Buzdolabı veya derin dondurucuda saklayınız. Kurumaması için streç filmle kaplayabilirsiniz. Koruyucu madde içermediğinden uzun süre bekleyince küflenebilir. 15 günden fazla sürede tüketecekseniz derin dondurucuda saklamanız tavsiye edilir. Hava ile temas etmediği sürece buzdolabında saklanabilir.

Taze inek sütü filtrelendikten sonra belirli sıcaklıklara kadar ısıtılır ve sonrasında mayalanır. Daha sonra bir iki gün acı suyunu atması için dinlendirilir. Acı suyunu attıktan sonra haşlanır ve kalıplara doldurulur ve paketlenerek tüketime hazır hale gelir. Yaklaşık on litre sütten bir kg kaşar elde edilir. Bu işlemlerin tamamı hijyenik ortamlarda yapılır. Ve hiçbir katkı maddesi kullanılmaz.

Kendi yorumunuzu yazın

Mevcut değerlendirmeler

ALİ
Kars Bakkaliyesi yıllardır vazgeçilmezimdir.Şu ana kadar beni hiç şaşırtmadı.Çok kaliteli ve güvenilir bir firmadır.Ürün siparişini havale eft yoluyla anında yapabilirsiniz.Temiz ve şeffaf bir firma
07.05.2023
Ahmet
Verdiğiniz hizmet için teşekkür ediyorum.
24.09.2021
İlkay
Şimdiye kadar kaşar denilen bir şey yemişiz. Paketi açar açmaz doğal süt kokusunu alıyorsunuz. Lezzeti de bir o kadar güzel. Hep böyle kalın lütfen.🙏
14.04.2021
leyla k
enfes lezzettt gönderiliş tarzı peketleme güzel ama bir kasara 9 tl kaargo ödüyosunuz
01.02.2020
Aslı B.
Market peynirlerinin plastik tadından sıkılmış biri olarak bu peynirin doğal tadını çok beğendim. Bir sorum olacak. Dondurucuda saklanır mı?
04.06.2019
Burak
Eski kaşarınızı sürekli alan bir müşterinizim. İlk defa da taze kaşar aldım. Tam tostluk çok güzel bir peynir.
23.05.2019
abdurrahman
İstanbulda market şartlarında aldıgımız peynir yerine yöresel ve aromalı olan toplu sipariş verdik . kaşar peyniri güzeldi begendik ve tavsiye ederiz. İsli çerkes peyniri ve süzme bal da denedik . gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz begenmesek yazmazdık yorumumuzu ve bizim damak tadımıza uydu.
03.04.2019
Neslihan
Yiyebileceğiniz en güzel kaşar, güvenebileceğiniz en iyi mağaza keşke daha hızlı bir teslimat yöntemi olabilse! 2-3 günde elimize ulaşıyor bu yüzden yaz mevsiminde sipariş veremiyorum
01.11.2018
Beste
Hayatımda yediğim en güzel kaşar
12.08.2018

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar Yorum yazabilir

Bu Ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Tereyağı

-
₺310,00 / kg

Erzurum Lavaş Ekmeği

-
₺40,00 / ad

Tulum Peynir (Bidon)

-
₺355,00 / kg