Paket Taze Kaşar

36,00 ₺ / kg

Tam yağlı taze kaşar

 

Not: Bir paket ürünün ağırlığı 1.000 gramdır.

Buzdolabında veya derin dondurucuda saklayınız. Kurumaması için streç filmle kaplayabilirsiniz. Koruyucu madde içermediğinden uzun süre bekleyince küflenebilir.

Taze inek sütü filtrelendikten sonra belirli sıcaklıklara kadar ısıtılır ve sonrasında mayalanır. Daha sonra bir iki gün acı suyunu atması için dinlendirilir. Acı suyunu attıktan sonra haşlanır ve kalıplara doldurulur ve paketlenerek tüketime hazır hale gelir. Yaklaşık on litre sütten bir kg kaşar elde edilir. Bu işlemlerin tamamı hijyenik ortamlarda yapılır. Ve hiçbir katkı maddesi kullanılmaz.

Kendi yorumunuzu yazın

Mevcut değerlendirmeler

leyla k
enfes lezzettt gönderiliş tarzı peketleme güzel ama bir kasara 9 tl kaargo ödüyosunuz
01.02.2020
Aslı B.
Market peynirlerinin plastik tadından sıkılmış biri olarak bu peynirin doğal tadını çok beğendim. Bir sorum olacak. Dondurucuda saklanır mı?
04.06.2019
Burak
Eski kaşarınızı sürekli alan bir müşterinizim. İlk defa da taze kaşar aldım. Tam tostluk çok güzel bir peynir.
23.05.2019
abdurrahman
İstanbulda market şartlarında aldıgımız peynir yerine yöresel ve aromalı olan toplu sipariş verdik . kaşar peyniri güzeldi begendik ve tavsiye ederiz. İsli çerkes peyniri ve süzme bal da denedik . gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz begenmesek yazmazdık yorumumuzu ve bizim damak tadımıza uydu.
03.04.2019
Neslihan
Yiyebileceğiniz en güzel kaşar, güvenebileceğiniz en iyi mağaza keşke daha hızlı bir teslimat yöntemi olabilse! 2-3 günde elimize ulaşıyor bu yüzden yaz mevsiminde sipariş veremiyorum
01.11.2018
Beste
Hayatımda yediğim en güzel kaşar
12.08.2018

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar Yorum yazabilir

Bu Ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Eski Kaşar

50,00 ₺ / kg

Tereyağı

-
52,00 ₺ / kg

Erzurum Lavaş Ekmeği

-
9,00 ₺ / 10 ad