Kargo & Geri İade

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

 

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Seatın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde tarafımıza başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Yurtiçi Kargo'ya "342 012 390" müşteri numarası ile "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir. 

 

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

 

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

  • Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.
  • Kargoda ambalajı bozulmuş, ve ürünü teslim aldığınız gün son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
  • İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.
 

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü kaygoya vermeden önce 0442 235 35 34 numaralı telefonla iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini bildiriniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.