Soğuk Kavurma

₺930,00 / kg

Geleneksel, güvenilir, odun ateşinde pişirilmiş, az yağlı, soğuk kavurma. Kuzey Doğu Anadolu ve İç Doğu Karadeniz yöresi büyükbaş hayvanlarından üretilmektedir.

 

Not: Bu ürün tartılarak satılır. Yaklaşık 465,00 TL dir. Bir dilim ağırlığı 450 ile 550 gr arasında değişebilir.

Buzdolabında saklayınız. Kurumaması için streç filmle kaplayabilirsiniz.

Genellikle kahvaltı sofralarında soğuk ve sıcak olarak veya üzerine yumurta kırılıp tüketilir.

Kendi yorumunuzu yazın

Mevcut değerlendirmeler

Devrim
Aldığım Ürünleri kullandıkça değerlendireceğim. Paketleme itina ile yapılmış,  kargo hızlı. Bir konuda arayıp bana yardımcı oldular. Kavurma gayet lezzetli ve et yağsız,  kızım laf etmedi, bu yüzden teşekkürler.  Kesinlikle tavsiye ederim.
15.02.2021
FATİH K.
ÇOK GÜZEL YAĞA PARA ÖDEMEK İSTEMEYENLERE TAVSİYE EDERİM ŞİRKETTE  ALMIYAN KALMADI FİLE SUCUĞUNUZ HEM FERMANTE HEM ÇOK GÜZEL İSPİR FASULYESİ EFSANE
15.06.2020
Ahmet A.
Bu kavurma harbi yorumu hakediyor kır yumurtayı üstüne al bandıra bandıra ye yağsız sinirsiz helal olsun azda fiyatı ucuz olsa bu iş tamam
13.06.2018

%100 dana etinden kuşbaşı büyüklüğünde etler doğrandıktan sonra haşlanır ve suyu süzülüp tuz eklenerek dana yağında kavrulur. Daha sonra çeşitli kalıplara konularak soğutulur. Soğutuldukatan sonra kesilip paketlenir ve tüketime hazır hale gelir. Bu işlemlerin tamamı hijyenik ortamlarda yapılır. Ve hiçbir katkı maddesi kullanılmaz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar Yorum yazabilir

Bu Ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Ev Ketesi

-
₺22,50 / ad

Erzurum Lavaş Ekmeği

-
₺40,00 / ad

Yıllanmış Eski Kaşar

Normal Fiyat : ₺410,00

₺395,00 / kg